Studentambassadørar

Har du spørsmål om våre utdanningar, eller lurer du kanskje på korleis det er å bu i Volda? Ta gjerne kontakt med ein av våre studentambassadørar.

Kevin Berntsen
Kevin Berntsen 
Studerer: Drama/Teater
E-post: kevinberntsen99@gmail.com

 

Rebekka Aarvik
Rebekka Vik 
Studerer: Drama/Teater
E-post: rebekkaviik@gmail.com

 

Ane Øien Volden
Ane Øien Volden 
Studerer: Sosialt arbeid - sosionom
E-post: ane.volden@hotmail.com

 

Eileen Connor
Eileen Connor
Studerer: Sosialt arbeid - barnevern
E-post: eileen.h.connor@gmail.com

Eileen fortel deg kvifor du skal studere til barnevernspedagog i Volda. Sjå filmen her
Rasmus Fjeld
Rasmus Fjeld 
Studerer: Idrett
E-post: rasmus_fjeld@hotmail.com 

 

Rune Østreng
Rune Østreng 
Studerer: Idrett / PPU
E-post: runeostreng@gmail.com 

 

Emil Aslaksrud
Emil Aslaksrud 
Studerer: Friluftsliv
E-post: emil.aslaksrud@gmail.com  

 

Marte Aspunvik
Marte Aspunvik 
Studerer: Friluftsliv
E-post: marteaspunvik@hotmail.com

 

Inga Lade Gjørvad
Inga Lade Gjørvad 
Studerer: Grunnskulelærar
E-post: ingalgj@stud.hivolda.no

 

Tiril Høgset
Tiril Høgset
Studerer: Grunnskulelærar
E-post: tiril_hogset@hotmail.com

 

Synnøve Olsen Tangen
Synnøve Olsen Tangen 
Studerer: Grunnskulelærar
E-post: sotangen@outlook.com

 

Ingrid Hagestuen
Ingrid Vee Hagestuen 
Studerer: Grunnskulelærar
E-post: ingrid.hagestuen@hotmail.com 

 

Kishore
Kishore Gajendra
Sturderer: Master in Media Practices / PPU
E-post: kishoreg@stud.hivolda.no
Andreas Vartdal Engeset
Andreas Vartdal Engeset 
Studerer: Medieproduksjon
E-post: andreas@wareng.no

 

Simone Nørgård
Simone Nørdgård 
Studerer: Journalistikk
E-post: simone@kofodnorgaard.dk

 

Dina Storvik
Dina Storvik
Sturderer: Journalistikk
E-post: dina.storvik@hotmail.com

Dina fortel deg kvifor du skal studere journalistikk i Volda. Sjå filmen her
Ingrid Alice Mortensen
Ingrid Alice Mortensen
Sturderer: Journalistikk
E-post: ingridmortensen@hotmail.com
Andrea Bjørgolfsdottir
Andrea Björgólfsdóttir 
Sturderer: PR, kommunikasjon og media 
E-post: andrea.bjorgolfsdottir@hotmail.com

 

Veronika Svartvatn
Veronika Svartvatn 
Studerer: PR, kommunikasjon og media 
E-post: veronikahelen@live.no

 

Friluftsliv: Lars johannes Kippervik

GrunnskulelærarLars johannes Kippervik

Master in Media Practices: Simen Jester Langeland

Design, kunst og handverk: Stine Hatlebakk

Lærar: Guro Kvist

Matkultur og helseRobin Urke Brunstad