Studentambassadørar

Har du spørsmål om korleis det er å studere i Volda? Korleis undervisinga eller lærarane er? Eller kanskje du lurer på korleis det er å bu i Volda? Då kan ein av våre studentambassadørar hjelpe deg.

Denne dyktige gjengen skal også ha takeover i februar og mars på Instagram (@hivolda)! Følg med!

Rebekka Aarvik
Rebekka Vik 
Studerer: Drama/Teater
E-post: rebekkaviik@gmail.com

 

Ane Øien Volden
Ane Øien Volden 
Studerer: Sosialt arbeid - sosionom
E-post: ane.volden@hotmail.com

 

Rune Østreng
Rune Østreng 
Studerer: Idrett / PPU
E-post: runeostreng@gmail.com 

 

Marte Aspunvik
Marte Aspunvik 
Studerer: Friluftsliv
E-post: marteaspunvik@hotmail.com

 

Synnøve Olsen Tangen
Synnøve Olsen Tangen 
Studerer: Grunnskulelærar
E-post: synnve-ot@live.no

 

Andreas Vartdal Engeset
Andreas Vartdal Engeset 
Studerer: Medieproduksjon
E-post: andreas@wareng.no

 

Dina Storvik
Dina Storvik
Sturderer: Journalistikk
E-post: dina.storvik@hotmail.com

Dina fortel deg kvifor du skal studere journalistikk i Volda. Sjå filmen her
Ingrid Alice Mortensen
Ingrid Alice Mortensen
Sturderer: Journalistikk
E-post: ingridmortensen@hotmail.com
Veronika Svartvatn
Veronika Svartvatn 
Studerer: PR, kommunikasjon og media 
E-post: veronikahelen@live.no

 

Johan Vikersveen
Johann Vikersveen
Studerer: Musikk / PPU
E-post: johann.vikersveen@gmail.com
Andreas Seljebotn
Andreas Seljebotn
Studerer: Sosialt arbeid - sosionom
E-post: 
andreas_s98@hotmail.com
Thomas Karlsrud
Thomas Karlsrud

Studerer:  Sosialt arbeid - barnevern
E-post: 
thomas_karlsrud@hotmail.com
Bodil Lerøy
Bodil Lerøy

Studerer: Historie
E-post: 
bodil_leroy@hotmail.com
Bettina Indgjerd
Bettina Indgjerd

Studerer: Matkultur
E-post: 
bettina.94@hotmail.com
Malena Kjersem
Malena Kjersem

Studerer: Historie
E-post: 
malena.kjersem@hotmail.com
 
Jonas Közle
Jonas Közle

Studerer: Master in Media Practices
E-post: 
jonas.koezle@googlemail.com
 
Emilie Tangen Ramsvik
Emilie Tangen Ramsvik

Studerer: Barnehagelærarutdanning
E-post: 
emilie.tanram@hotmail.com
 
Stine Hatlebakk
Stine Hatlebakk

Studerer: Design, kunst og handverk
E-post: 
stinehat@stud.hivolda.no
 
Simen Jester Langeland
Simen Jester Langeland

Studerer: Master in Media Practices
E-post: 
angelandjester93@gmail.com
 
Eli Marie Helland
Eli Maria Øvre Helland 

Studerer: PR, kommunikasjon og media
E-post: 
elimh@stud.hivolda.no
 
Vincent Paler
Vincent Paler

Studerer: Idrett og kroppsøving
E-post: 
vincentp@stud.hivolda.no
 

Friluftsliv: Sigrid Håndlykken

MusikkHenrik Trippestad  

Planlegging og administrasjon: Trygve Gotaas

Religion, livssyn og etikk: Elisabeth Halkjelsvik

Sosialt arbeid - barnevern: Sigrid Aasestad

Master i Kulturmøte: David Bernatek