«Kunnskap for framtida»
Volda University College

Deltakerliste

Sigurd

Allern

Professor

Kenneth

Andresen

Høgskolelektor

Hilde

Arntsen

Postdoktor

Jens

Barland

PhD-student

Henrik Grue

Bastiansen

Forsker

Audun

Beyer

Stipendiat

Paul

Bjerke

førsteamanuensis II

Solgunn Ose

Bjørneset

Konferansearrangør

Gunn

Bjørnsen

Stipendiat

Reidulf

Botn

Teknisk leder

Tove

Brekken

Stipendiat

Sara

Brinch

Førsteamanuensis

Svein

Brurås

Førsteamanuensis

Øystein Pedersen

Dahlen

Lektor

Torgeir

Dimmen

Høgskulelektor

Beathe

Due

Forsker

Hans Martin

Dypvik

Høgskulelærer

Dag

Elgesem

Professor / Instituttleder

Kristin

Eliassen

Redaktør for sanfunnsfag og humaniora

Martin

Engebretsen

Professor

Audun

Engelstad

Førsteamanuensis

Ivar John

Erdal

Førsteamanuensis

Vidar

Falkenberg

Medieanalytiker

Audun

Fladmoe

Stipendiat

Idar

Flo

høgskulelektor

Birgitte Kjos

Fonn

Høgskolelektor

Anne

Gjelsvik

Professor

Astrid
Ingunn

Gynnild

Hagen

Førsteamanuensis

Professor

Liv

Hausken

førsteamanuensis

Sabine

Henlin-Strømme

PhD candidate Uiowa

Terje

Hillesund

Førsteamanuensis

Stig

Hjarvard

Professor

Jon

Hoem

Førsteamanuensis

Jan Fredrik

Hovden

Førsteamenuensis

Svein

Høier

Førsteamanuensis

Sigurd

Høst

Professor II

Svennik

Høyer

Professor, emeritus

Gunnar

Iversen

Professor

Elin

Johansen

Phd-stipendiat

Anja

Johansen

Phd student

John Arild

Johansen

Forlag

Kristine

Jørgensen

Postdoktor

Faltin

Karlsen

Førsteamanuensis

Ørjan

Karlsen

Filmskaper

Henrik

Kjellingland

Førsteamanuensis

Arne

Krumsvik

Post.doc

Birgit Hertzberg

Kaare

Professor

Hege

Lamark

Førstelektor

Leif Ove

Larsen

Førsteamanuensis

Sverre

Liestøl

Dekan AMF HVO

Birgit Røe

Mathisen

stipendiat

Monica

Mecsei

Ph.d.-stipendiat

Ole J.

Mjøs

Postdoktor

Hallvard

Moe

Førsteamanuensis

Lisbeth

Morlandstø

Førsteamanuensis

Ragnhild

Mølster

Dokumentalist

Lars

Nyre

Førsteamanuensis

Gunhild Ring

Olsen

Høgskolelektor

Mona

Pedersen

høgskolelektor

Jon

Raundalen

Førsteamanuensis

Johann

Roppen

Førsteamanuensis

Audhild Gregoriusdatter

Rotevatn

 

Gry Cecilie

Rustad

Stipendiat

Eivind

Røssaak

Førsteamanuenisis

Kai

Schwind

Stipendiat

Johanne

Servoll

Stipendiat

Erling

Sivertsen

Førsteamanuensis

Helle

Sjøvaag

Stipendiat

Terje

Skjerdal

PhD-student/førstelektor

Ove

Solum

Professor

Eirik

Stavelin

Stipendiat

Steen

Steensen

Førsteamanuensis

Espen Sørmo

Strømme

Høgskolelektor

Vilde Schanke

Sundet

Stipendiat

Tonje Haugland

Sørensen

Stipendiat

Hilde

Thoresen

Medieanalytiker

Ragnhild

Tronstad

Forsker

Elise Seip

Tønnessen

Professor

Torgeir

Uberg Nærland

Stipendiat

Douglas M.

Underwood

Professor

Nina Lager

Vestberg

Førsteamanuensis

Thomas

Vordal

Høgskolelektor

Robert

Vaagan

Førsteamanuensis

Margrethe Bruun

Vaage

Postdoktor

Øyvind

Vågnes

Postdoktor

Rolf

Werenskjold

Førstelektor

Brita

Ytre-Arne

Stipendiat

Espen

Ytreberg

Professor

Jan

Ytrehorn

Høgskolelektor

Andreas

Ytterstad

Høgskolelektor og phd-student

Kjetil

Øie Vaage

Stipendiat

Turid

Øvrebø

førstelektor

Toril

Aalberg

Professor

Pål

Aam

Stipendiat